5. ročník Václavského jarmarku 26.9.2015

26.9. 2015 se na Svojkově uskutečnil již pátý ročník Svojkovského jarmarku.  Na této akci jsme zajišťovali bezproblémový provoz a parkování v době konání akce. Dále hasiči  společně s dalšími dobrovolnky z obce připravovali venkovní stany a lavičky pro návštěvníky, a po skončení jarmarku uvedli zámeckou zahradu do původního stavu.

Svojkovské dřevosochání 8.8.2015

V sobotu 8.8. 2015 proběhlo v zámecké zahradě již třetí dřevosochání. Opět přijeli umělci s Vrchlabí a pomocí motorových pil vykouzlili z kusů dřeva krásné sochy. Výrobky si bylo možné při akci zakoupit, nebo počkat na večer posedět při poslechu hudební kapely a nebo se účastnit dražby již zmíněných výrobků.

Folkový večer 11.7.2015

V sobotu večer proběhl již druhý ročník folkového večera. Jako hosté zde vystoupili umělci známých jmen jako Vlasta Redl, René Souček, Sláva Janoušek, Luboš Vondrák a Kuba Horák. Počasí akci přálo a mnozí lidé poseděli až do brzkých ranních hodin.

Nácvik zásahu hořící budovy

Uskutečněné akce