Výjezdy 2015

24.4.2015 - požár RD Svojkov

V dopoledních hodinách byl opět naší jednotce vyhlášen poplach, jednalo se o stejný objekt jako v raních hodinách. Jednotka provedla čištění doutnajícího komína a poté úklid a návrat na základnu. JSDHO Svojkov a HZS Česká Lípa

24.4.2015 - požár RD Svojkov

V 4:30 byl naší jednotce vyhlášen poplach. Výjezd ve 4:40 ve složení 5+1 technikou CAS 24. Po příjezdu na místo zjištěno, že se v objektu nenacházejí žádné osoby ani zvířata. Ze sklepa se valil hustý štiplavý dým. Po bližším ohledání bylo zjištěno, že pravděpodobně neodborných uložením dřeva u kotle na tuhá paliva došlo k požáru. Proběhlo hašení v DP a následné vynášení ohořelého dřeva ze sklepa. V 7.00 byl výjezd ukončen a návrat na základnu. Zasahující jednotky: JSDHO Svojkov, JSDHO Nový Bor, HZS Česká Lípa a Policie ČR.

Výjezdy 2015

24.4.2015 - požár RD Svojkov

V 4:30 byl naší jednotce vyhlášen poplach. Výjezd ve 4:40 ve složení 5+1 technikou CAS 24. Po příjezdu na místo zjištěno, že se v objektu nenacházejí žádné osoby ani zvířata. Ze sklepa se valil hustý štiplavý dým. Po bližším ohledání bylo zjištěno,že pravděpodobně neodborných uložením dřeva u kotle na tuhá paliva došlo k požáru. Proběhlo hašení v DP a následné vynášení ohořelého dřeva ze sklepa. V 7.00 byl výjezd ukončen a návrat na základnu. Zasahující jednotky: JSDHO Svojkov, JSDHO Nový Bor, HZS Česká Lípa a Policie ČR.